Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - Zippo

Страницы: [1] 2
1
Поки ми катались по узбережжю Криму на велосипедах, :velo: активістами давінг клубу «Nemo» в рамках програми «штучний риф» на озері Задорожнє був затоплений мотоцикол з каляскою на якій зафіксований кулимет.

В суботу я з Ханас’ом та групою підтримки вперше до нього навідалися. :diver: Стоїть мотик на невиличкому уклоні на глибингі ~5–6 м неподалік рятувальної служби на на одній лінії з автобусом до якого ми також потім навідались. Видимість була значно гіршою ніж минулого дайву, відчого вона залежить для нас всіх далі становиться загадкою. Температура була ~ 10 °C. На 12 метрах спостерігався термоклін.
Підчас даву стався один невеличкий інцидент. В якись прекрасний момент пропливаючи на дні озера між деревами я захотів їх сфоткати, рука рефлекторно потянулась до GoProшки, яка була припнята на карабінчик з шнурочком до D-кільця, але її там не виявилось. Здивуванню і розчаруванню мому небуло меж. Маякую Вові, що нема камери і йдем на розворот. Пропливши в скаламученій воді метрів п’ятнадцять я почав думати, що пора робити в клубі UpGrade до 3-тьоїх гукрошки ібо це нагадувало пошуки голки в скирті сіна... але через кілька метрів і Вова піднімає з травянистого дна пропажу. Ось такий хепіенд, гг.



Решта фото з дайвінгу на Задорожньому до мотоцикла та автобуса.

P.S. На черзі проект під кодовою назвою «03». До нашого музею радянського автопрому брукує ще мікроавтобуса РАФ. Якщо хтось знажє де можнана дістати кузов цього мікроавторбуса, дайте знати.

2
Відео з традиційної поїздки давінг клубу «Немо» на рек-дайвінг в Одесу. Румунський саховантаж «Суліна»

Рек-дайвінг в Одесі. «Суліна» Small | Large

3
Згідний. Виправлюсь. Буде привід на наступний рік повторитию. На «Суліну» взагалі можна разів з 20 пірнати і кожен раз находити щось цікаве для себе.

4
Відео з поїздки давінг клубу «Немо» на рек-дайвінг в Одесу. Румунський саховантаж «Суліна»

Рек-дайвінг в Одесі. «Суліна» Small | Large

5
Озеро Каїнди це чудовий світ чистої і не ушкодженої природи, який ще мало відомий мандрівникам. У перекладі з казахської мови «Каїнди» означає «багате березами». Берези тут і справді рясніють, але ялин все одно більше.

Озеро «Каїнди» утворилося в результаті землетрусу в 1910 році за одними даними, за іншими — в 1911 році. Вода затопила перекриту обвалом ущелину, утворивши природні ворота в самій середині озера.

Це озеро, на кордоні Казахстану і Киргизстану в одному з ущелин Кунгей Алатау, дійсно поглинуло в свої води правда не хмари, а ліс.

Завдяки низькій температурі, дерева відмінно збереглися. Стволи які терчать з води місцеві жителі називають «стражами». Видимість під водою дозволяє розгледіти деталі майже на 30 метрів углиб. Всю цю містичну пишність озера неможливо передати словами, там обов’язково треба побувати і все побачити своїми очима.

Саме завдяки цьому унікальному підводному лісі, озеро Каїнди користується успіхом у любителів дайвінгу, які здійснюють прогулянки під водою. Слід зауважити, що озеро гірське і вода в ньому крижана.

Через озеро протікає ріка. Коли йдуть дощі, її води наповнюються частинками гірських порід, які осідають на гілках, утворюючи дивовижні сталактити найрізноманітніших форм.

В лютому 2007 був прийнятий указ про створення національного парку, до території якої входить і озеро Каїнди.

Озеро Каїнди з усіх боків оточене осипними кам’янистими схилами і крутими скелями. Ліс багатий грибами, під ногами росте суниця, а під листям важчає налита сонцем гірська малина. Якщо піднятися на хребет, потопаючи по коліно в різнотрав’я, можна побачити панораму Кунгей Алатау: гострі піки ялин і гребені далеких гірських вершин. У безвітряну погоду озеро схоже на велике смарагдове дзеркало.

Нижче озера, в річці, водиться форель. Любителі рибалки отримають справжнє задоволення, посидівши на березі озера з вудкою і приготувавши з спійманої рибки смачну юшку.

ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

6
Австралійські конструктори розробили підводний «мотоцикл» Scuba-Doo (або Scubadoo) на курортах користується популярністю серед туристів.

Слово «Скуба» (англ. SCUBA, Self-Contained Underwater Breathing Apparatus — автономний апарат для дихання під водою). Скуба зазвичай асоціюється з аквалангом — легким водолазним спорядженням, що складається з маски, компенсатора плавучості, регулятора, балону та вантажного поясу.

Новий пристрій Scuba-Doo являє собою трохи інше бачення підводних подорожей. В основі технології, на якій базується Scuba-Doo, лежить поєднання статичного дихального купола, що покриває голову і плечі водолаза, з маневреним підводним мотоциклом. Очевидною перевагою цього засобу переміщення під водою є наявність окремої дихальної камери, що виключає необхідність носити маску. Крім того, при використанні Scuba-Doo відпадає потреба в баласті і балонах за спиною, оскільки все це інтегровано в пристрій.

На відміну від традиційних засобів плавання під водою, при використанні Scuba-Doo не потрібна спеціальна фізична підготовка. Крім того, Scuba-Doo залишає своєму водієві можливість носити окуляри або контактні лінзи, що було б проблематичним у випадку з маскою акваланга.

Ємність акумулятора: приблизно 1,5 години
Балон з повітрям: тривалість експлуатації залежить від часу, протягом якого наповнювався балон. При звичайній експлуатації моделі під наглядом інструктора балона (бака) вистачає приблизно на годину.
Розміри: Висота: 1,35 метра
Ширина: (з урахуванням підводних фар): 0,71 метра
Довжина: 0,91 метра
Вага: Scubadoo: 25,5 кг
Акумулятор: 17,3 кг
Максимальна глибина занурення: модель призначена тільки для прибережного мілководдя. З міркувань безпеки підводний мотоцикл ніколи не повинен покидати зону, обмежену буями.
Максимальна швидкість: 2,5 вузла
Електричний мотор: електродвигун з постійним магнітом, постійна напруга 12 В, 40 А
Акумулятор: 12 В, 72 Ач, герметичний гель.

Купити новий мотоцикл можна за 17000 уо, або старий за 7000-9000 уо.

ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

7
Пам’ятаю, пам’ятаю... :jokingly: інструктор ще тоді приколювався, що ти його міцно тримав рукою за зап’ястя, що в нього ледь рука не оніміла :D

8
Ви обов’язково повинні відвідати підводну печеру Анхеліта (Cenote Angelita) в Мексиці. Те, що бачить аквалангіст, занурившись у цю печеру, інакше як фантасмагорією не назвеш. Дайвер у воді на глибині 28 метрів в прісній воді, а внизу під собою він бачить острів, річку, дерева і опале листя... Насправді «підводна річка», над якою висить аквалангіст — це шар сірководню, який утворений при зіткненні прісної і солоної води, далі на глибині від 30 до 60 метрів — солона вода.

ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

Ці дивовижні фотографії були зроблені водолазом Анатолієм Белощіним. Особливо порадував «рибак» на п’ятій фотці :goof:

9
Отже. Bigdan, Denja та його друг, в середу рівно о 19:00 під в ходом в аквапарк. З собою мати половину суми (в якості завдатку) та резинову чи шматяну шапку для плавання. Гідрокостюми є з «шоломом» інші без, кому який підійде по габаритам я хз, тому шапку про всяк випадок тре мати.

Щодо пробного занурення. Для Spike в напарники буде Effgrafovich, але він зможе тіки з наступного тижня. Можливо до цього часу буде ще хтось.


10
Коли можна зробити пробне занурення?
Звяжіться з Spike, домовтесь коли вам обом буде зручно. А в понеділок я до вас задзвоню і остаточно домовимось, що і як.

11
Для обділених людей, які з тих чи інших причин не можуть пірнати з аквалангом, існує — helmet diving. На хлопський розум, helmet diving  — це водолазний шолом, до якого приєднаний шланг високого тиску по якому надходить повітря. Вас вивозять катером на мілководдя де глибина як правило не перевищує 5 метрів. Перед дайвом вам проводять інструктаж, який в основному складається з того, щоб ви не нахиляли вперед голову і тупо ходили довкола платформи, яка підтримує шланги, які йдуть від катера. З спорядження дають шолом, резинові капці, рукавиці і вперед по сходах вниз.

Для нас драйверів, helmet diving — повна попса, але для інших «ніщебродів» хоч якийсь шанс приєднатися до підводного світу і отримати свою частку приємних вражень та позитивних емоцій.

ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

12
В 2006 році в затоці Моліна, що поблизу курорту Канкун (Карибське море, Мексика), всесвітньо відомий британський еко-скульптор та дайвер — Джейсон Тэйлор (Jason de Caires Taylor), створив перший у світі підводний парк скульптур, який на той час складався з 68 статуй.

Зроблено це було для того, щоб відволікти увагу туристів від прибережної зони Канкуна, тим самим забезпечити простір для природнього відновлення коралових рифів. Еко-скульптури Джейсона Тэйлора не що інакше, як штучний риф, який дуже привабливий для коралів та деяких видів риб. Фішкою тих скульптур являється те, що під впливом підводного оточення їх образ з кожним роком буде змінюватись.

На цьому Джейсон де Кейрес Тейлор не зупинявся і продовжував далі створювати скульптури зі сталевого дроту та спеціального екологічно чистого бетону, який зможе залишатися під водою неушкоджений — сотні років. В 2010 році підводний парк у Мексиці, уже налічував 250 різноманітних статуй. Але і це ще не все. На березі стоять, ще з дві сотні «заготовок», які з часом також опиняться на дні Карибського моря.

Підводний музей розміщений на мілководді, щоб до нього легко можна було добратися при зануренні з аквалангом, з трубкою, або плаваючи на прогулянковому кораблі зі скляним дном. Завдяки тому, що вода переломлює сонячне світло під водою статуї здаються на 25 % більшими. Водне середовище дозволяє бачити цей світ у всій грі його перспектив і фарб, це перетворює процес пасивного спостереження в захоплююче дослідження.

Ціна на відвідання коливається від 40 до 90 вічно зелених.

ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

13
Немо 33 — центр рекреаційного підводного плавання в Уккеле, Бельгія, в якому знаходиться найглибший у світі плавальний басейн. Басейн має дві великі платформи на глибині 5 і 10 м, кілька штучних підводних печер на глибині 10 метрів і колодязь округлої форми глибиною 34.5 метрів. О’єм басейну — 2500 кубометрів не хлорованої прісної води. Вода дуже чиста, тому, що басейн збудований на природному джерелі. Температура води +30 °C.

У стінах є численні підводні вікна, які дозволяють відвідувачам спостерігати зовні за плавцями на різних глибинах. Комплекс був розроблений бельгійським водолазом-експертом Джоном Бірнартсом для багатоцільового навчання підводному плаванню, відпочинку і зйомок фільмів. Басейн «Nemo 33» працює з 2004 року.

ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

14
Логбук / Зелене озеро «Gruner See»
« : 17.01.2012, 16:43:15 »
Неподалік містечка Трагос (Tragöß), що в Австрії, у весняний період, коли під променями сонця починає танути альпійський сніг, утворюється так зване — Grüner See (Зелене озеро). Вода настільки швидко затоплює долину, що на дні новоспеченого озера можна застати зелену траву з цвітучими квітами. До парку тала вода буде прибувати аж до червня. Максимальна глибина в цей час сягатиме 8–10 метрів. З цього моменту, рівень води буде потроху спадати, допоки в жовтні повністю не висохне.

«Зелене озеро», яке розташоване на висоті 776 м над рівнем моря, має в середньому: 400 метрів у довжину і 100 у ширину. Завдяки кришталево чистій воді, видимість під водою сягає до 30 м., що дозволяє навіть з берега бачити затоплені містки, стежки та лавки. Температура води, як правило, коливається від +4 до +8 °С.

В зв’язку з тим, що поблизу нема жодного дайв-центру, усе спорядження драйвери привозять із собою. Також слід звернути увагу на те, що місцевий муніципалітет ввів обмеження, для одночасного перебування під водою не більше 80-ти драйверів та заборонив пірнати у нічний час.

Окрім дайвінгу, на озері можна порибалити, правда ціни «драконські». Денний абонемент коштуватиме вам в районі 20 €. Якщо дайвінг та риболовля не ваше, ви можете сходити у похід, краєвиди тут шикарні.

ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered

15
Троха наколупав в неті прикольних фотографій, картинок, карикатур, фейків і прочої смішної фігні на дайверську тематику. Якщо у когось є ще, тоді постим в цій темі.





Ще кілька приколів можна глянути у галереї

Страницы: [1] 2