Последние сообщения

Страницы: [1] 2 3 ... 5
1
Про мій перший дайвінг / Дайвинг в Миколаєві
« Последний ответ от adziev 22.09.2014, 10:20:18 »
Якщо будете в Миколаєві, то ласкаво просимо до нас на дайвинг. Є багато ціквих місць в області.
2
А я люблю на Тарханкуті :D
3
Логбук / Дайвінг на оз. Задорожнє. Мотоцикл
« Последний ответ от Zippo 16.09.2013, 15:25:23 »
Поки ми катались по узбережжю Криму на велосипедах, :velo: активістами давінг клубу «Nemo» в рамках програми «штучний риф» на озері Задорожнє був затоплений мотоцикол з каляскою на якій зафіксований кулимет.

В суботу я з Ханас’ом та групою підтримки вперше до нього навідалися. :diver: Стоїть мотик на невиличкому уклоні на глибингі ~5–6 м неподалік рятувальної служби на на одній лінії з автобусом до якого ми також потім навідались. Видимість була значно гіршою ніж минулого дайву, відчого вона залежить для нас всіх далі становиться загадкою. Температура була ~ 10 °C. На 12 метрах спостерігався термоклін.
Підчас даву стався один невеличкий інцидент. В якись прекрасний момент пропливаючи на дні озера між деревами я захотів їх сфоткати, рука рефлекторно потянулась до GoProшки, яка була припнята на карабінчик з шнурочком до D-кільця, але її там не виявилось. Здивуванню і розчаруванню мому небуло меж. Маякую Вові, що нема камери і йдем на розворот. Пропливши в скаламученій воді метрів п’ятнадцять я почав думати, що пора робити в клубі UpGrade до 3-тьоїх гукрошки ібо це нагадувало пошуки голки в скирті сіна... але через кілька метрів і Вова піднімає з травянистого дна пропажу. Ось такий хепіенд, гг.



Решта фото з дайвінгу на Задорожньому до мотоцикла та автобуса.

P.S. На черзі проект під кодовою назвою «03». До нашого музею радянського автопрому брукує ще мікроавтобуса РАФ. Якщо хтось знажє де можнана дістати кузов цього мікроавторбуса, дайте знати.
4
Відео з традиційної поїздки давінг клубу «Немо» на рек-дайвінг в Одесу. Румунський саховантаж «Суліна»

Рек-дайвінг в Одесі. «Суліна» Small | Large
5
Настільки інформативного та лаконічного відео не бачив з часів «Моє буття хороше» і «Кумедного занурення». Дивишся і милуєшся. Жодного зайвого кадру.
Тобі вдалося!
6
Згідний. Виправлюсь. Буде привід на наступний рік повторитию. На «Суліну» взагалі можна разів з 20 пірнати і кожен раз находити щось цікаве для себе.
7
Кліп спочатку заворожує, налаштовуєшся на щось таке грандіозне і велике, а підводної зйомки практично нуль.. Жаль, що зйомка самих занурень не вийшла :'(
8
Відео з поїздки давінг клубу «Немо» на рек-дайвінг в Одесу. Румунський саховантаж «Суліна»

Рек-дайвінг в Одесі. «Суліна» Small | Large
9
Логбук / Підводний сосновий ліс озера Каїнди. Казахстан
« Последний ответ от Zippo 06.07.2012, 13:11:34 »
Озеро Каїнди це чудовий світ чистої і не ушкодженої природи, який ще мало відомий мандрівникам. У перекладі з казахської мови «Каїнди» означає «багате березами». Берези тут і справді рясніють, але ялин все одно більше.

Озеро «Каїнди» утворилося в результаті землетрусу в 1910 році за одними даними, за іншими — в 1911 році. Вода затопила перекриту обвалом ущелину, утворивши природні ворота в самій середині озера.

Це озеро, на кордоні Казахстану і Киргизстану в одному з ущелин Кунгей Алатау, дійсно поглинуло в свої води правда не хмари, а ліс.

Завдяки низькій температурі, дерева відмінно збереглися. Стволи які терчать з води місцеві жителі називають «стражами». Видимість під водою дозволяє розгледіти деталі майже на 30 метрів углиб. Всю цю містичну пишність озера неможливо передати словами, там обов’язково треба побувати і все побачити своїми очима.

Саме завдяки цьому унікальному підводному лісі, озеро Каїнди користується успіхом у любителів дайвінгу, які здійснюють прогулянки під водою. Слід зауважити, що озеро гірське і вода в ньому крижана.

Через озеро протікає ріка. Коли йдуть дощі, її води наповнюються частинками гірських порід, які осідають на гілках, утворюючи дивовижні сталактити найрізноманітніших форм.

В лютому 2007 був прийнятий указ про створення національного парку, до території якої входить і озеро Каїнди.

Озеро Каїнди з усіх боків оточене осипними кам’янистими схилами і крутими скелями. Ліс багатий грибами, під ногами росте суниця, а під листям важчає налита сонцем гірська малина. Якщо піднятися на хребет, потопаючи по коліно в різнотрав’я, можна побачити панораму Кунгей Алатау: гострі піки ялин і гребені далеких гірських вершин. У безвітряну погоду озеро схоже на велике смарагдове дзеркало.

Нижче озера, в річці, водиться форель. Любителі рибалки отримають справжнє задоволення, посидівши на березі озера з вудкою і приготувавши з спійманої рибки смачну юшку.

ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered
10
Новачкам / Підводний «мотоцикл» Scuba-Doo (Scubadoo)
« Последний ответ от Zippo 16.03.2012, 18:12:32 »
Австралійські конструктори розробили підводний «мотоцикл» Scuba-Doo (або Scubadoo) на курортах користується популярністю серед туристів.

Слово «Скуба» (англ. SCUBA, Self-Contained Underwater Breathing Apparatus — автономний апарат для дихання під водою). Скуба зазвичай асоціюється з аквалангом — легким водолазним спорядженням, що складається з маски, компенсатора плавучості, регулятора, балону та вантажного поясу.

Новий пристрій Scuba-Doo являє собою трохи інше бачення підводних подорожей. В основі технології, на якій базується Scuba-Doo, лежить поєднання статичного дихального купола, що покриває голову і плечі водолаза, з маневреним підводним мотоциклом. Очевидною перевагою цього засобу переміщення під водою є наявність окремої дихальної камери, що виключає необхідність носити маску. Крім того, при використанні Scuba-Doo відпадає потреба в баласті і балонах за спиною, оскільки все це інтегровано в пристрій.

На відміну від традиційних засобів плавання під водою, при використанні Scuba-Doo не потрібна спеціальна фізична підготовка. Крім того, Scuba-Doo залишає своєму водієві можливість носити окуляри або контактні лінзи, що було б проблематичним у випадку з маскою акваланга.

Ємність акумулятора: приблизно 1,5 години
Балон з повітрям: тривалість експлуатації залежить від часу, протягом якого наповнювався балон. При звичайній експлуатації моделі під наглядом інструктора балона (бака) вистачає приблизно на годину.
Розміри: Висота: 1,35 метра
Ширина: (з урахуванням підводних фар): 0,71 метра
Довжина: 0,91 метра
Вага: Scubadoo: 25,5 кг
Акумулятор: 17,3 кг
Максимальна глибина занурення: модель призначена тільки для прибережного мілководдя. З міркувань безпеки підводний мотоцикл ніколи не повинен покидати зону, обмежену буями.
Максимальна швидкість: 2,5 вузла
Електричний мотор: електродвигун з постійним магнітом, постійна напруга 12 В, 40 А
Акумулятор: 12 В, 72 Ач, герметичний гель.

Купити новий мотоцикл можна за 17000 уо, або старий за 7000-9000 уо.

ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered
Страницы: [1] 2 3 ... 5