Автор Тема: Дайвінг на оз. Задорожнє. Мотоцикл  (Прочитано 3173 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 26
Поки ми катались по узбережжю Криму на велосипедах, :velo: активістами давінг клубу «Nemo» в рамках програми «штучний риф» на озері Задорожнє був затоплений мотоцикол з каляскою на якій зафіксований кулимет.

В суботу я з Ханас’ом та групою підтримки вперше до нього навідалися. :diver: Стоїть мотик на невиличкому уклоні на глибингі ~5–6 м неподалік рятувальної служби на на одній лінії з автобусом до якого ми також потім навідались. Видимість була значно гіршою ніж минулого дайву, відчого вона залежить для нас всіх далі становиться загадкою. Температура була ~ 10 °C. На 12 метрах спостерігався термоклін.
Підчас даву стався один невеличкий інцидент. В якись прекрасний момент пропливаючи на дні озера між деревами я захотів їх сфоткати, рука рефлекторно потянулась до GoProшки, яка була припнята на карабінчик з шнурочком до D-кільця, але її там не виявилось. Здивуванню і розчаруванню мому небуло меж. Маякую Вові, що нема камери і йдем на розворот. Пропливши в скаламученій воді метрів п’ятнадцять я почав думати, що пора робити в клубі UpGrade до 3-тьоїх гукрошки ібо це нагадувало пошуки голки в скирті сіна... але через кілька метрів і Вова піднімає з травянистого дна пропажу. Ось такий хепіенд, гг.Решта фото з дайвінгу на Задорожньому до мотоцикла та автобуса.

P.S. На черзі проект під кодовою назвою «03». До нашого музею радянського автопрому брукує ще мікроавтобуса РАФ. Якщо хтось знажє де можнана дістати кузов цього мікроавторбуса, дайте знати.
«Do not squander time. That is the stuff life is made of» ツ