Автор Тема: Перший подих під водою. Дайвінг в Алушті  (Прочитано 2786 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Andrey

  • Newbie
  • Сообщений: 3
Було це літом далекого 2009го року, під час нашої першої мандрівки Кримом «дикарем» :crazy: В той час дайвінг в мене асоціювався хіба з далекими екзотичними островами екваторіального поясу, або як мінімум, з Єгиптом. Про те, що щось подібне ми спробуєм в Криму, я і подумати не міг.

Алушта звісно не краще місце для дайвінгу, біля самого міста нічого цікавого нема, щоб щось побачити потрібно відпливати подалі в море на катері. Але так сталось, що в процесі тривалого «матрасного» відпочинку, ми звернули увагу на дайв-клуб — «Deep Quest Diving», розташований поруч з нашим табором, і щоб хоч якось урізноманітнити наш відпочинок, зайшли поцікавитись шо і по чьом :diver: Нам чесно сказали, що нічого цікавого при заході з берега ми не побачимо, але наступна можливість справжнього дайвінгу на морі могла трапитись не скоро і ми вирішили спробувати.
Після нетривалого інструктажу (як продуватись і як триматись за інструктора :D) нам допомогли напялити на себе спорядження і повели на пірс. Тут ще коротко розказали про особливості заходу в воду з пірсу, типу: «притримуєм маску і регулятор лівою рукою, все решта правою, робим великий крок і...»

І ми уже бовтаємся у воді... Я одразу ж занурюю свій фейс з регулятором під воду, щоб провірити як це воно дихається у воді, а то не дай Боже задихнусь, коли інструктор мене потягне під воду :shock: Все гуд, показую інструктору перший вивчений жест :ok: (типу все «Ок» готов погружатись) і ми занурюємось. Мене тут же починає крутити-перекидати, ніяк не можу знайти «точку опори» під водою. Наблюдаючи це інструктор цапає мене за руку і тягне за собою...

Перший шок проходить після першого продування, тут я нарешті усвідомлюю, що я під водою, дихаю, значить живу :D Починаю розглядати рельєфи дна, всілякі водорослі і підводних мешканців, що вряди-годи зустрічаються біля берега. І хоч під водою ми провели хвилин 15-20, мій внутрішній годинник «під враженнями» нарахував би як мінімум пів години.
Вражень після першого занурення вистачило надовго, і головне появився стимул пройти навчання на курсах PADI OWD щоб підрости від повного «чайника» до самостійних занурень, які дозволяє сертифікат OWD.

Кілька фото з дайвінгу в Алушті можна глянути у галереї.

Оффлайн Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 26
Пам’ятаю, пам’ятаю... :jokingly: інструктор ще тоді приколювався, що ти його міцно тримав рукою за зап’ястя, що в нього ледь рука не оніміла :D
«Do not squander time. That is the stuff life is made of» ツ

Оффлайн adziev

  • Newbie
  • Сообщений: 2
А я люблю на Тарханкуті :D