Автор Тема: Helmet diving — пірнання у водолазному шоломі  (Прочитано 16910 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 26
Для обділених людей, які з тих чи інших причин не можуть пірнати з аквалангом, існує — helmet diving. На хлопський розум, helmet diving  — це водолазний шолом, до якого приєднаний шланг високого тиску по якому надходить повітря. Вас вивозять катером на мілководдя де глибина як правило не перевищує 5 метрів. Перед дайвом вам проводять інструктаж, який в основному складається з того, щоб ви не нахиляли вперед голову і тупо ходили довкола платформи, яка підтримує шланги, які йдуть від катера. З спорядження дають шолом, резинові капці, рукавиці і вперед по сходах вниз.

Для нас драйверів, helmet diving — повна попса, але для інших «ніщебродів» хоч якийсь шанс приєднатися до підводного світу і отримати свою частку приємних вражень та позитивних емоцій.

ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered
«Do not squander time. That is the stuff life is made of» ツ