Автор Тема: Музей підводних скульптур в Мексиці  (Прочитано 14739 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 26
В 2006 році в затоці Моліна, що поблизу курорту Канкун (Карибське море, Мексика), всесвітньо відомий британський еко-скульптор та дайвер — Джейсон Тэйлор (Jason de Caires Taylor), створив перший у світі підводний парк скульптур, який на той час складався з 68 статуй.

Зроблено це було для того, щоб відволікти увагу туристів від прибережної зони Канкуна, тим самим забезпечити простір для природнього відновлення коралових рифів. Еко-скульптури Джейсона Тэйлора не що інакше, як штучний риф, який дуже привабливий для коралів та деяких видів риб. Фішкою тих скульптур являється те, що під впливом підводного оточення їх образ з кожним роком буде змінюватись.

На цьому Джейсон де Кейрес Тейлор не зупинявся і продовжував далі створювати скульптури зі сталевого дроту та спеціального екологічно чистого бетону, який зможе залишатися під водою неушкоджений — сотні років. В 2010 році підводний парк у Мексиці, уже налічував 250 різноманітних статуй. Але і це ще не все. На березі стоять, ще з дві сотні «заготовок», які з часом також опиняться на дні Карибського моря.

Підводний музей розміщений на мілководді, щоб до нього легко можна було добратися при зануренні з аквалангом, з трубкою, або плаваючи на прогулянковому кораблі зі скляним дном. Завдяки тому, що вода переломлює сонячне світло під водою статуї здаються на 25 % більшими. Водне середовище дозволяє бачити цей світ у всій грі його перспектив і фарб, це перетворює процес пасивного спостереження в захоплююче дослідження.

Ціна на відвідання коливається від 40 до 90 вічно зелених.

ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered
«Do not squander time. That is the stuff life is made of» ツ