Автор Тема: Зелене озеро «Gruner See»  (Прочитано 13169 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 26
Зелене озеро «Gruner See»
« : 17.01.2012, 16:43:15 »
Неподалік містечка Трагос (Tragöß), що в Австрії, у весняний період, коли під променями сонця починає танути альпійський сніг, утворюється так зване — Grüner See (Зелене озеро). Вода настільки швидко затоплює долину, що на дні новоспеченого озера можна застати зелену траву з цвітучими квітами. До парку тала вода буде прибувати аж до червня. Максимальна глибина в цей час сягатиме 8–10 метрів. З цього моменту, рівень води буде потроху спадати, допоки в жовтні повністю не висохне.

«Зелене озеро», яке розташоване на висоті 776 м над рівнем моря, має в середньому: 400 метрів у довжину і 100 у ширину. Завдяки кришталево чистій воді, видимість під водою сягає до 30 м., що дозволяє навіть з берега бачити затоплені містки, стежки та лавки. Температура води, як правило, коливається від +4 до +8 °С.

В зв’язку з тим, що поблизу нема жодного дайв-центру, усе спорядження драйвери привозять із собою. Також слід звернути увагу на те, що місцевий муніципалітет ввів обмеження, для одночасного перебування під водою не більше 80-ти драйверів та заборонив пірнати у нічний час.

Окрім дайвінгу, на озері можна порибалити, правда ціни «драконські». Денний абонемент коштуватиме вам в районі 20 €. Якщо дайвінг та риболовля не ваше, ви можете сходити у похід, краєвиди тут шикарні.

ila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_renderedila_rendered
«Do not squander time. That is the stuff life is made of» ツ