Автор Тема: Акція! «−50% на курси PADI OWD»  (Прочитано 42130 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 26
Доброю традицією стали акції від клубу дайвінгу та підводного полювання — «Nemo». Цього року як і позаминулі роки, в період з 09.01.12 по 09.02.12 буде проходити акція «Двоє за ціною одного». Це означає, що повний курс — PADI Open Water Diver (Дайвер Відкритої Води) зі знижкою 50% обійдеться вам всього у 1750 грн. До речі, зимою 2009 року, я разом з Andrey та Angelo скористались цією акцією, про що в 2010 пірнаючи на Мисі Меганом, що неподалік Судака, ні разу не пошкодували. Минулого року цією акцією скористалось ще з десяток чоловік, з якими цього року я не раз пірнав на Мисі Тарханкут. Найбільше нас вразив — «Музей якорів», який заснував, зібрав і оберігає Андрій Зінченко.

Якщо ви ще ні разу не пірнали і не знаєте чи це ваше, ви та ваші друзі можете скористатись пробним зануренням по програмі — Discover Scuba Diving (Відкрий Для Себе Дайвінг). Якщо все пройде тіп-топ і ви тільки переконались у тому, що вам це подобається, пробне занурення вам зарахують, як перше з 5-ти занять по програмі PADI OWD. Ціна пробного занурення — 150 грн + вхід у акавапарк Пляж.

Якщо раптом так станеться, що ви не найшли собі — «buddy» (по дайверськи напарник), тоді ми по можливості будемо формувати групу з тих, хто відписався в даній темі. Щоправда, це вкрай незручно, адже вам доведеться узгоджувати графік занять з незнайомою вам людиною.

Отож, заняття будуть проводитись в «Аквапарку Пляж», у групі з двох, та більше людей. Складатимуться з 5-ти теоретичних та 5-ти практичних занять. По закінченнію занять, ви складатимете іспит (тестові завдання). Після успішної здачі іспита, вам необхідно закріпити здобуті навики на «відкритій воді». Закріплювати ви їх будете на о. Задорожнє, або як його ще називають — «Байкал», за дуже чисту воду. Розташоване воно в 40 км від Львова. Саме для цього в рамках програми «штучний риф» на дні озера було затоплено два об’єкти — атомобіль ЗАЗ-968А «Запорожець», та Автобус КАвЗ-3270 у народі «Чобіток». Відвідування цих двох об’єктів, які покояться на глибіні 12-14 м., вам запам’ятається надовго.

Для засвоєння інфи, можна глягути два відеоролика — «Дайвінг в акваріумі» та «Фан-дайвінг в аквапарку».
«Do not squander time. That is the stuff life is made of» ツ

Оффлайн Bigdan

  • Newbie
  • Сообщений: 1
Re: Акція! «−50% на курси PADI OWD»
« Ответ #1 : 10.01.2012, 16:33:03 »
Шукаю напарника на OWD!

Оффлайн Spike

  • Administrator
  • Сообщений: 3
Re: Акція! «−50% на курси PADI OWD»
« Ответ #2 : 11.01.2012, 14:04:03 »
шукаю напарницю :oops: (напарника також можна) для пробного занурення, а там як карта ляже :)
I like what I do, I do what I like.

Оффлайн Denja

  • Newbie
  • Сообщений: 3
Re: Акція! «−50% на курси PADI OWD»
« Ответ #3 : 20.01.2012, 23:37:49 »
Коли можна зробити пробне занурення?

Оффлайн Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 26
Re: Акція! «−50% на курси PADI OWD»
« Ответ #4 : 21.01.2012, 13:32:33 »
Коли можна зробити пробне занурення?
Звяжіться з Spike, домовтесь коли вам обом буде зручно. А в понеділок я до вас задзвоню і остаточно домовимось, що і як.
«Do not squander time. That is the stuff life is made of» ツ

Оффлайн Spike

  • Administrator
  • Сообщений: 3
Re: Акція! «−50% на курси PADI OWD»
« Ответ #5 : 21.01.2012, 14:37:46 »
Коли можна зробити пробне занурення?

привіт, і я чекаю пробне занурення, коли там тобі виходитиме?!

я з понеділка по четвер зможу в любий день не раніше 19:00... вибирай день.
I like what I do, I do what I like.

Оффлайн Denja

  • Newbie
  • Сообщений: 3
Re: Акція! «−50% на курси PADI OWD»
« Ответ #6 : 21.01.2012, 21:23:08 »
Після 19.00 мені впринципі теж підходить. Можна домовлятися, наприклад, на вівторок.

Оффлайн Denja

  • Newbie
  • Сообщений: 3
Re: Акція! «−50% на курси PADI OWD»
« Ответ #7 : 22.01.2012, 16:23:17 »
Короче плани помінялись, один з знайомих, як виявилось, давно хотів на ті курси. Одним словом з понеділка будем домовлятись на повний курс.
Zippo
Перезвониш, чи домовлятися з Мішою мені самому?

Оффлайн Zippo

  • Administrator
  • Сообщений: 26
Re: Акція! «−50% на курси PADI OWD»
« Ответ #8 : 23.01.2012, 18:36:48 »
Отже. Bigdan, Denja та його друг, в середу рівно о 19:00 під в ходом в аквапарк. З собою мати половину суми (в якості завдатку) та резинову чи шматяну шапку для плавання. Гідрокостюми є з «шоломом» інші без, кому який підійде по габаритам я хз, тому шапку про всяк випадок тре мати.

Щодо пробного занурення. Для Spike в напарники буде Effgrafovich, але він зможе тіки з наступного тижня. Можливо до цього часу буде ще хтось.

«Do not squander time. That is the stuff life is made of» ツ

Оффлайн Spike

  • Administrator
  • Сообщений: 3
Re: Акція! «−50% на курси PADI OWD»
« Ответ #9 : 01.02.2012, 20:00:40 »
ну що там?! вже як би і середина наступного тижня! ZIPPO набери мене коли щось там виходитиме.
I like what I do, I do what I like.

Оффлайн Andrey

  • Newbie
  • Сообщений: 3
Re: Акція! «−50% на курси PADI OWD»
« Ответ #10 : 10.02.2012, 11:45:11 »
Цього року як і позаминулі роки, в період з 09.01.12 по 09.02.12 буде проходити акція «Двоє за ціною одного».

І як успіхи з цьогорічним «поповненням» OWD-шників? :diver: Скільки уже було занять, може є уже претенденти на «посвячення»? :crazy: