Автор Тема: Хибні аксіоми про дайвінг  (Прочитано 13239 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Zippo

 • Administrator
 • Сообщений: 26
 • Дайвінг — для професіоналів. Це твердження дійсно мало місце в історії. Вся справа в тому, що акваланг (aqua — вода та lung — легеня, aqualung — «водяні легені») були винайдені в 1942 році офіцером французького флоту Жаком-Івом Кусто та інженером Емілем Ганьяном і призначався для професіональних підводних плавців Віськово-Морських Сил. По мірі розвитку акваланг почали вдосконалювати та використовувати для наукових досліджень. З часом, дайвінг переріс у спорт і аж тепер він став — підводним туризмом. Сучасним аквалангом, не важче користуватись, ніж керувати автомобілем чи велосипедом.
 • Дайвінг — для хороших плавців. В реалії, багато драйверів не є «матьорими» плавцями, дехто взагалі не вміє плавати і це йому не зважає насолоджуватись підводним світом.
 • Дайвінг не для жінок. Ага, ще скажіть, що їхнє місце на кухні, ги-ги. По статистиці 50% драйверів — це жінки. Навчання підводному плаванню у жінок проходить плавніше ніж у чоловіків. Вони швидше схоплюють та засвоюють інформацію, в той час як у чоловіків доходить як до жирафа. Жінки схильні підкорятись природі, чоловіки натомість, якщо не перемогти то хоч позмагатися.
 • Акула — ворог людини! Всі чомусь думають, що акули часто нападають на дайверів. Як ми знаємо, більшість тварин не нападають на те чого не розуміють, або коли їх не чіпають. Акваланг виділяє пухирці повітря, тим самим відлякує чималу кількість підводних мешканців, в тому числі і акул.
 • Дайвінг — для дорослих. В дайвінгу немає жорстких правил, щодо віку плавців. За програмою PADI Bubblemaker можна займатись дайвінгом з восьмирічного віку. Сертифікат Junior Open Water Diver — можуть отримати діти 10-15 років. Що правда до 12-ти років пірнати доведеться з професіоналом PADI, після 12-ти з досвідченим пірнальником.
 • Дайвінг — дороге задоволення. Насправді, щоб почати займатись підводним плаванням, вам не потрібно нічого купувати, підводне спорядження можна взяти у прокат. Коли ви станете сертифікованим дайвером, в залежності від того, як часто ви будете пірнати, можна задумуватись над купівлею власного.
 • Пірнати можна тільки в теплу пору року. В наш час існують, як сухі так і «мокрі» гідрокостюми, в яких ви сміло можете пірнати навіть в крижаній воді.
 • Дайвінгом не можуть займатися люди, які страждають від клаустрофобії. Насолоджуватись дайвінгом можуть навіть ті хто страждає на клаустрофобію (боязнь замкнутого простору). Багато хто спеціально займається підводним плаванням, щоб побороти цей страх. Все в ваших руках.
«Do not squander time. That is the stuff life is made of» ツ

Оффлайн Порядок

 • Newbie
 • Сообщений: 1
Re: Хибні аксіоми про дайвінг
« Ответ #1 : 28.02.2012, 17:55:52 »
Практически со всем можно согласиться, кроме двух пунктов - по стоимости и клаустрофобии. Снарягу, все-равно, рано или поздно придется покупать. И если хорошую - то дорого. А с указанной болячкой я бы не рекомендовал заползать в пещеры и рэки. Можешь и сам умом тронуться, и своему бади нырялку испортить - одна польза - снять дорогое снаряжение. Опять же, можно возразить, что обладатель болезни не будет заползать в стремные места, а просто торговать лицом по сторонам и рассматривать рыбок. На это скажу, что никто не застрахован от аварийного всплытия с последующим лечением ДКБ в барокамере. И тут уже болезный двинется умом в самой барокамере. В общем, как-то так.