Дайвінг у Львові

Дайвінг => Новачкам => Тема начата: Zippo от 16.03.2012, 18:12:32

Название: Підводний «мотоцикл» Scuba-Doo (Scubadoo)
Отправлено: Zippo от 16.03.2012, 18:12:32
Австралійські конструктори розробили підводний «мотоцикл» Scuba-Doo (або Scubadoo) на курортах користується популярністю серед туристів.

Слово «Скуба» (англ. SCUBA, Self-Contained Underwater Breathing Apparatus — автономний апарат для дихання під водою). Скуба зазвичай асоціюється з аквалангом — легким водолазним спорядженням, що складається з маски, компенсатора плавучості, регулятора, балону та вантажного поясу.

Новий пристрій Scuba-Doo являє собою трохи інше бачення підводних подорожей. В основі технології, на якій базується Scuba-Doo, лежить поєднання статичного дихального купола, що покриває голову і плечі водолаза, з маневреним підводним мотоциклом. Очевидною перевагою цього засобу переміщення під водою є наявність окремої дихальної камери, що виключає необхідність носити маску. Крім того, при використанні Scuba-Doo відпадає потреба в баласті і балонах за спиною, оскільки все це інтегровано в пристрій.

На відміну від традиційних засобів плавання під водою, при використанні Scuba-Doo не потрібна спеціальна фізична підготовка. Крім того, Scuba-Doo залишає своєму водієві можливість носити окуляри або контактні лінзи, що було б проблематичним у випадку з маскою акваланга.

Ємність акумулятора: приблизно 1,5 години
Балон з повітрям: тривалість експлуатації залежить від часу, протягом якого наповнювався балон. При звичайній експлуатації моделі під наглядом інструктора балона (бака) вистачає приблизно на годину.
Розміри: Висота: 1,35 метра
Ширина: (з урахуванням підводних фар): 0,71 метра
Довжина: 0,91 метра
Вага: Scubadoo: 25,5 кг
Акумулятор: 17,3 кг
Максимальна глибина занурення: модель призначена тільки для прибережного мілководдя. З міркувань безпеки підводний мотоцикл ніколи не повинен покидати зону, обмежену буями.
Максимальна швидкість: 2,5 вузла
Електричний мотор: електродвигун з постійним магнітом, постійна напруга 12 В, 40 А
Акумулятор: 12 В, 72 Ач, герметичний гель.

Купити новий мотоцикл можна за 17000 уо, або старий за 7000-9000 уо.

[attach=2][attach=1][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7][attach=8][attach=9][attach=10][attach=11][attach=12][attach=13]